Asansör Reklamı = %100 Başarı

Reklamcılık sektöründe son 10 yıl içerisinde önemli inovasyonlar yapılmıştır. Firma ve Markalar reklamlarının yapılması ve insanların bu reklamlardan etkilenmesi için sanatsal çalışmalara ihtiyaç duymaktadır. İşte bu noktada Asansör Reklamcılığı devreye girmektedir.

Bugünün reklamcılığında bilboardlar, medya, otobüs durağı gibi yerlerin yanı sıra hiç beklenmedik şekilde asansör reklamcılığıda sektörde yer edinmiştir.

Neden Asansör Reklam Alanları?

İnsanlar ortalama günde 4 kez asansöre binmektedir. Herhangi bir kişi asansöre girdiği zaman geneliklle asansörde bulunduğu süre içerisinde gideceği katın numarasına basar, telefonuna bakar, asansörün içindeki yazıları okur ve ineceği kata geldiğinde iner.

Asansöre binen kişi ortalama birkaç dakika içerisinde asansör reklam alanları ile çok yoğun bir şekilde etkileşime geçmektedir. Bu da asansör reklam alanlarını değerli kılmaktadır.

Asansör Reklamı Nasıl Yapılmalı?

Asansör reklamı verilirken aşağıdaki 4 maddeye dikkat etmek gerekmektedir.

  • - Dikkat edilmesi gereken ilk nokta Asansör tipinin seçilmesidir. Panoromik ya da Kayan Kapılı Asansör tipleri seçilebilir. Daha klasik asansör modelleri de reklam çeşitliliğini artırarak reklamı daha gösterişli kılabilir.
  • - İkinci noktada reklam vereceğimiz asansörün günlük insan taşıma sayısı bizim için önem arz edecektir. Bunun için örneğin AVM'lerdeki asansörler uygun düşebilir.
  • - Üçüncü noktada eğer çarpıcı ve sanatsal bir asansör reklamı vermek istiyorsak, asansör reklamcılığında tecrübeli bir reklam ajansı ile çalışmalıyız.
  • - Dördüncü ve son noktada asansör içindeki reklamımızın insanları rahatsız edecek derecede dikkat çekmemesi, gösterişli olması lakin rahatsız edici olmamasıdır.

Asansör reklamı verirken hedefim ne olmalı?

Reklam kampanyanızı oldu bittiye getirmemelisiniz. Bu çalışmada plan ve program titizlilikle ele almalı, başarıyı şansa bırakmamalısınız. Nasıl ki televizyon ya da radyo reklamlarında insanların dikkatini çekmek için reklamın içeriğinin orijinal olması gerekiyorsa sizinde asansör reklamınızın orjinal olması kampanyanızın başarılı olmasını sağlayacaktır.

Uzun lafın kısası asansör reklamınızı öyle bir yapın ki insanlar asansörden indikten sonra bile tekrar asansöre binip reklamınıza bakmak istesinler. Reklam kampanyanızı standart bir süreç olarak değil satışlarınızı %100 etkileyecek bir çalışma olarak görün ve satış hedeflerinizi beklentinizin üzerinde belirleyin.

Asansör Reklam Alanları Nerelerdir? Kaç türde asansör reklamı verilir?

  • - Asansör Kapısının üstüne direk reklam verilebilir.
  • - Asansör Kabinin içine reklam verilebilir.
  • - Eğer Asansör Kabini dışarıdan bakıldığında görülebiliyorsa, kabin dışına da reklam verilebilir.
  • - Asansör içinde kat butonlarının üzerine reklam verilebilir
  • - Asansör içerisinde LCD Ekran ya da herhangi bir dijital gösterge var ise üzerine reklam verilebilir.

Reklam Sokağı reklamsokagi.com'da asansöre reklam vermek

Eğer Asansörlerdeki reklam alanlarına firmanızın ya da markanızın ya da ürününüzün reklamını asansörlerde verme düşüncesi içerisindeyseniz; yukarıdaki asansöre reklam vermek istiyorum linkini tıklayınız, açılan sayfada il il, ilçe ilçe müsait asansör reklam alanlarını inceleyebilir, beğendiniz ilanların sahipleriyle iletişime geçebilirsiniz.

Reklam Sokağı reklamsokagi.com'da asansöre reklam almak

Eğer bir Reklam Ajansı iseniz ya da asansör reklam alanlarına sahip kurum ya da kuruluş iseniz ve reklam alanlarınıza internet üzerinden müşteri bulmak istiyorsanız; yukarıdaki asansöre reklam almak istiyorum linkini tıklayınız. Açılan sayfadaki formdaki bilgileri eksiksiz olarak doldurup kaydettikten sonra ilanınızı inceleyeceğiz, olumlu bulduğumuz takdirde de aktif hale getirip web sitemiz reklamsokagi.com üzerinden ziyaretçilerimizle paylaşacağız. Ne kadar çok asansör reklam alanınız varsa lütfen hepsini ayrı ayrı sitemize kaydediniz. Bu şekilde asansörlere reklam vermek isteyenlere daha çok görünmüş olacaksınız.